Mladinski odsek

sobota, 22 November, 2014
Lokacija:
Snežnik

Mladinski odsek društva vabi v soboto, 22. 11. 2014 na SNEŽNIK (1796m). Izlet je bil zaradi slabe vremenske napovedi prestavljen iz sobote, 15. 11 .2014. Z avtobusom se bomo odpeljali do izhodišča pri planinskem domu na Sviščakih (1242m). Od tam bomo peš nadaljevali pot po makadamskem kolovozu in gozdnih poteh do vrha Snežnika. Spustili se bomo po nekoliko daljši poti na drugo stran proti Leskovškovi dolini. Celotne hoje je približno 5 ur in pol. Izlet je srednje zahteven in je primeren za izkušene mlade planince. V primeru dežja izlet odpade.

Dodatne informacije:

ODHOD: v soboto, 22. 11. 2014 ob 7.30 iz AP Nova Gorica

PRIHOD: predvidoma ob 17.30 na AP Nova Gorica

PRISPEVEK:10 € za člane,12 € za nečlane. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2 € popusta.

ZA KOGA: za osnovnošolce od 5. do 9. razreda in srednješolce

OPREMA: planinska oprema (planinski čevlji, nahrbtnik, vetrovka, rezervna majica, kapa in rokavice, čepica in krema za sonce, v primeru snega tudi gamaše (če jih imaš) in rezervne hlače). Ne pozabite tudi na Dnevnik mladega planinca. Hrana in pijača (voda, ne preveč sladek sok ali čaj) iz nahrbtnika.

PRIJAVE: prijave zbiramo do torka, 18. 11. 2014. Prosimo, če mentorice poberete prijave in sporočite število udeležencev na telefon031 891 305 (Jurij) ali na e-mail:jurij.licen@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. Na šolah brez mentoric se prijavite direktno Juriju. Število mest je omejeno.

Lepo vabljeni!