Mladinski odsek

sobota, 9 Maj, 2015
Lokacija:
Tinjan

Mladinski odsek društva vabi v soboto 9. 5. 2015 vse otroke od 1. do 9. razreda na izlet na Tinjan. Izlet je bil prestavljen zaradi dežja iz 18. 4. 2015. Podali se bomo na konec Slovenske planinske poti (SPP) na njen najnižji del. Z avtobusom se bomo odpeljali do vasi Osp in se od tam povzpeli na Tinjan, ki nudi lep razgled na Tržaški zaliv in okoliške vasi. Z vrha se bomo peš spustili v Spodnje Škofije in se od tam z avtobusom odpeljali v Ankaran do zadnje točke SPP. Hoje je za 2,5 do 3 ure.

Več informacij o izletu:

KDAJ: v soboto, 9. 5. 2015

ODHOD: ob 7.30 iz AP Nova Gorica, ob 7.45 iz AP Šempas

PRIHOD: predvidoma ob 16.15 na AP Šempas, ob 16.30 na AP Nova Gorica

PRISPEVEK: 9 € za člane,12 €za nečlane. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2 € popusta.

Na izletu bo možno poravnati članarino za leto 2015. S seboj prinesite 7 € za članarino in Dnevnik mladega planinca (za nalepkico); kdor nima planinskega dnevnika, ga bo prejel na izletu. Prosimo, da mentorji sporočite vsaj približno število otrok, ki bi poravnali članarino, da zagotovimo zadostno število nalepkic in dnevnikov. Prosimo, da poravnate članarino zaradi zavarovanja otrok.

ZA KOGA: za osnovnošolce od 1. do 9. razreda

OPREMA: planinska oprema (planinski čevlji, nahrbtnik, topla oblačila, vetrovka, rezervna majica, kapa in rokavice, dežnik, pelerino). Ne pozabite tudi na Dnevnik mladega planinca, saj je Tinjan v transverzali. Hrana in pijača (ne preveč sladek sok ali čaj) iz nahrbtnika.

PRIJAVE: prijave zbiramo do torka, 5. 5. 2015. Prijavijo se lahko le otroci, ki so bili prijavljeni že 18. 4. 2015. Prijava in plačan izlet sta zagotovilo za prosto mesto na avtobusu. Prosimo, če mentorji poberete prijave in denar ter sporočite število udeležencev na telefon031 855 074 (Tina) ali na e-mail:tvodopivec@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. V primeru, da se izleta ne udeležite, vam denar vrnemo le v primeru opravičene odsotnosti. V šolah brez mentorjev se javite direktno Tini. Število mest je omejeno.

Lepo vabljeni na izlet!