Korzika

sobota, 22 Julij, 2017
Lokacija:
Korzika

Planinsko društvo Nova Gorica vabi  med 22.7.2017 in 29.7.2017 na vodeno planinarjenje po Korziki. Ture bodo primerne in prilagojene za širši krog planincev, povzpeli  pa se bomo tudi  na najvišji vrh Korzike Monte Cinto (2706 m.n.v). Nastanjeni bomo v bungalovih sredi Otoka na ustju slikovitih gorskih  rek Tavignana in Restonice in se potepali tudi po okoliških kanjonih. Od udeležencev pričakujemo primerno telesno pripravljenost. Predviden strošek izleta je 520.- € na osebo. Prijave sprejemamo na društvu in pri vodnikih -  Jože Sedevčič, Tomaž Barbič in Igor Kleč, kjer lahko dobite tudi več informaciji.   Prisrčno valbjeni.

Sestanek z vplačilom akontaciji bomo imeli 21.2.2017 ob 19.00 na sedežu društva.

18 Marec, 2024 - 19:08