Obvestilo o objavi potreb po osebju v kočah

Planinsko društvo Nova Gorica vabi k sodelovanju oskrbniško osebje (oskrbnike-m/ž, kuharje-m/ž, pomožno osebje-m/ž) za oskrbo planinskih postojank v sezoni 2011: Planinski dom pri Krnskih jezerih, Dom dr. Klementa Juga v Lepeni, Gomiščkovo zavetišče na Krnu.

Od kandidatov pričakujemo izkušnje pri delu v planinskih kočah ali gostinstvu, prilagodljivost, veselje do dela z ljudmi. Sezona traja predvidoma od 1.6.do 30.9.2011.

Za oskrbnike razpisujemo delo za celo sezono, za ostalo osebje pa najmanj za 1 mesec, zaželeno pa je za celo sezono. Možno je delo preko podjemne pogodbe ali študentskega dela.

Pisne prijave z osebnimi podatki in opisom dosedanjih delovnih izkušenj pošljite na naslov: Planinsko društvo Nova Gorica, Bazoviška 4 5000 Nova Gorica ali preko e-pošte: planinskod.novagorica@siol.net do 25.02.2011. Več informacij na 05 30 23 030 oz. na razgovorih.

18 Marec, 2024 - 19:08