Paranzana - Hrvaška - kolesarjenje

sobota, 10 Maj, 2014
Lokacija:
Paranzana - Hrvaška - kolesarjenje

Planinsko društvo Nova Gorica vabi v soboto, 10. maja na kolesarjenje v Paranzano na Hrvaškem. Tura ni zahtevna. Odhod ob 6.30 izpred bencinske črpalke v Solkanu.

Informacije pri vodnikih stanislav.jablanscek@guest.arnes.si in igorklec@gmail.com. Potreben je osebni dokument. Hrana iz nahrbtnika.

Podrobnejši opis:
Datum odhoda: sobota, 10. maj 2014. Ura odhoda: 06:30 h. Ura prihoda:. 20:30 h
Kraj odhoda: bencinska črpalka v Solkanu (gostilna Zvezda, bivša kitajska restavracija)
Vodnika: Stanislav Jablanšček in Igor Kleč.
Informacije pri vodnikih: stanislav.jablanscek@guest.arnes.si, igorklec@gmail.com ali mobi
Sestanek: ga ne bo
Obvezni dokumenti: osebni dokument, zdravstvena izkaznica
Potrebna telesna in psih. pripravljenost udeležencev: Lažja kolesarska tura z minimalno telesno pripravljenostjo.
Potrebne izkušnje udeležencev: Vožnje s kolesom.
Potrebna oprema: Brezhibno kolo (Treking ali mestno (CityBike) oz. MTB), čelada, rokavice, očala, motoristična prva pomoč, rezervna zračnica itd.
Vsak udeleženec vozi na lastno odgovornost in mora sam poskrbeti za ustrezno nezgodno zavarovanje.

OPOZORILO: S prijavo na izlet udeleženec potrdi, da je seznanjen z zahtevnostjo izleta ter izpolnjuje zdravstvene, psihofizične
in tehnične pogoje za varno sodelovanje na izletu in ima plačano letno članarino PZS.
Udeleženec je dolžan ves čas izleta ravnati v skladu s Častnim kodeksom slovenskih planincev ter upoštevati navodila in odločitve vodnika
Prehrana: Iz nahrbtnika.