Mladinski odsek

PLANINA NAD VRHNIKO(733 m)

sobota, 2 April, 2016

.

PLANINSKO DRUŠTVO NOVA GORICA - MLADINSKI ODSEK

VABI na

PLANINO NAD VRHNIKO (733 m)

KDAJ: v soboto, 2.4.2016

ODHOD: ob 8.00 iz AP Nova Gorica, ob 8.15 iz AP Šempas

PRIHOD: predvidoma ob 14.15 na AP Šempas, ob 14.30 na AP Nova Gorica

PRISPEVEK:10 EUR za člane, 12 EUR za nečlane. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2 EUR popusta.

ZA KOGA: za osnovnošolce od 1. do 9. razreda

OPREMA: planinski čevlji, nahrbtnik, v katerega bomo spravili toplo jopico, vetrovko, rezervno majico, kapo in rokavice,zaščito za sonce, pijačo (ne preveč sladek sok ali čaj), hrano, Dnevnik mladega planinca in vrečko za smeti (smeti vedno odnesemo v dolino).

PRIJAVE: Prijave zbiramo do torka, 29.3.2016 oz. do zasedbe prostih mest. Prijava inplačan izlet sta zagotovilo za prosto mesto na avtobusu. Prosimo, če mentorji poberete prijave (poimenski seznam) in denar ter sporočite število udeležencev na telefon 031 384 284 (Neža) ali nezamahorcic@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. V primeru, da se izleta ne udeležite, vam denar vrnemo le v primeru opravičene odsotnosti.

DODATNE INFORMACIJE:

Z avtobusom se bomo odpeljali do Vrhnike. Nato bomo peš nadaljevali čez Špico do zavetišča (hoje je 1,5 ure; pot je ponekod bolj strma), kjer se bomo okrepčali, najbolj pogumni se bodo lahko povzpeli na razgledni stolp. Po povratku si bomo ogledali Močilnik, enega izmed izvirov Ljubljanice.

PRISRČNO VABLJEN/-A!

PRIJAVNICA PLANINA NAD VRHNIKO

Ime in priimek:_____________________________________________ Član PD:   DA        NE

Razred in OŠ:______________________________________________________________