Splošno

Planinski koledar 2015 še na voljo na sedežu društva

Sporočamo, da je planinski koledar za leto 2015, ki so ga na Planinski zvezi Slovenija poimenovali NAZAJ V PLANINSKI RAJ, že na voljo na sedežu društva v času uradnih ur torek in četrtek od 15. ure do 18. ure. Cena koledarja znaša 3,90€.

V njem je uvrščen izbor fotografij, ki so sodelovale na razpisu Planinske zveze Slovenije. Vsak mesec boste lahko uživali ob fotografijah slovenskih vrhov v vseh letnih časih. Koledarski del je opremljen trimesečno, z luninimi menami. 13-listni koledar, z dodanim razglednicami na podložnem kartonu, je tiskan na kvalitetnem papirju in vezan s črno špiralo. Format koledarja: 33 cm x 48 cm. V pasici je glava Planinskega društva Nova Gorica. Izgled koledarja si lahko ogledate na strani PZS.

Koledar je lahko tudi lepo darilo. Vabljeni k nakupu, saj je število koledarjev omejeno.

Objavila: Tina Mavrič