Splošno

Planinski koledar 2018 že na voljo na sedežu društva

Sporočamo vam, da je planinski koledar za leto 2018, Planinske zveze Slovenije, že na voljo na sedežu društva in ga lahko kupite v času uradnih ur. Cena koledarja znaša 4,50€.

Več o koledarju pa spodaj (vir: splet PZS):

Planinska založba PZS je izdala nov planinski koledar, ki že zre v leto 2018 in kar kliče po novih doživetjih v objemu gora in obujanju planinskih spominov.

Slikovite avtorske fotografije, ki so bile izbrane na razpisu PZS, vas bodo popeljale po slovenskem gorskem svetu v različnih letnih časih in delih dneva, tako da bo pristen okus planinstva v podobah svež vse leto. Avtorji fotografij so Anže Čokl, Anže Mihevc, Bor Rojnik, Simon Podržavnik, Piotr Skrzypiec, Aleš Krivec, Alenka Klinar in Franci Horvat.

Letošnja novost so namigi za planinski izlet, ki vas usmerijo na gorski cilj, ki krasi posamezni mesec, ali do razgleda nanj.

Koledarski del je opremljen trimesečno z luninimi menami. Trinajstlistni koledar je tiskan na kakovostnem papirju in vezan z belo spiralo.

Format koledarja:33 cm x 48 cm

Vabljeni k nakupu, saj je število koledarjev omejeno.