Splošno

Pohod našega člana po poti miru od Cirja do Triglava

Naš član Domjan Stjepan nam je poslal nekaj fotografij iz pohoda, ki ga je opravil od 9. do 12. julija 2014. 1. dan se je iz Cirja odpravil peš čez Trnovski gozd- Čepovansko dolino do Mosta na Soči. Naslednji dan je nadaljeval peš proti Zatolminu in Planini Polog. 3. dan je šel iz Planine Polog mimo Bogatinskega sedla do koče pri Triglavskih jezerih. 4. dan se je povzpel do Doma Planika pod Triglavom, kjer se je na poti srečal s skupino, ki se je podala na tradicionalni pohod Nanos-Tiglav. Triglava niso dosegli, saj je bilo takrat tam 5-6 metrov snega. Domov se je iz Pokljuke vrnil z avtobusom. Nekaj utrinkov s planinskega podviga pa tukaj.

Tekst in foto: Domjan Stjepan

16 April, 2024 - 12:00