Pohod spomina Krnska jezera

sobota, 7 November, 2015
Lokacija:
Pohod spomina Krnska jezera

Planinsko društvo Nova Gorica vabi na 16. pohod v počastitev stoletnice začetka soške fronte, ki ga organizira Organizacijski odbor spominskega pohoda skupaj z  Meddruštvenim odborom planinskih društev Posočja. Prireditev in pohod bo v soboto, 7. novembra 2015,  proslava bo ob 13. uri pri Krnskem jezeru s krajšim programom izvedenim s pozdravi, slavnostnim govornikom,  pevsko spremljavo ter počastitvijo padlih. Sledila bo kratka obredna svečanost pri „madžarskem križu“ na planini Duplje .  Prijave za organiziran prevoz zbirajo na sedežu društva do četrtka, 5. 11. do 18.ure Pohodnike bo spremljala Lidija Vončina.