Splošno

Pomladni in predpoletni dnevi v Thermani Laško - za člane PZS še ugodnejši

Zdravilišče Thermana Laško ponuja članom Planinske zveze Slovenije dodatne ugodnosti pri uživanju v njihovi ponudbi. Vikend razvajanje ali tedenski užitki - izbira je vaša!

Pomladna ponudba Thermane Laško
(ponudba velja do 31. maja 2017)

thermana_lasko_pomladna_ponudba_2017

Geslo ob rezervaciji: PZS

Oddih pred poletjem v Thermani Laško

(ponudba velja od med 1. in 30. junijem 2017)

thermana_laskooddih_pred_poletjem_2017

Geslo ob rezervaciji: PZS

Ponudbi vključujeta:

• namestitev v dvoposteljni sobi standard (kopalni plašč v sobi)
  • polpenzion (samopostrežni bife za zajtrk in večerjo, možnost menjave večerje za kosilo)
  • neomejeno kopanje v bazenih obeh hotelov (tudi na dan odhoda)
  • dnevno vstop v Fitnes center
  • dnevno vstop v Savna center (velja le za pomladno ponudbo)
  • dostop do brezžičnega interneta v sobi
  • pester program sprostitve in rekreacije (ogledi, sprehodi, telovadba, glasba ...)

Otroški popusti:

• otrok do 5. leta ob spremstvu 2 odraslih oseb in brez dodatnega ležišča: brezplačno
  • otrok od 5. do 10. leta v spremstvu 2 odraslih oseb na dodatnem ležišču: 25 € na dan
  • otrok od 10. do 15. leta v spremstvu 2 odraslih oseb na dodatnem ležišču: 35 € na dan

Vsi ostali popusti za člane PZS se s ponudbo izključujejo.

Cene veljajo na osebo v dvoposteljni sobi standard. Turistična taksa ni vključena v ceno in znaša 1,27 € za osebo na dan. Vsa ostala doplačila se obračunajo po ceniku bivanja za leto 2017.

Rezervacije in informacije: info@thermana.si ali 03 42 32100

Zgoraj navedene ugodnosti veljajo na podlagi predložitve veljavnega osebnega dokumenta in članske izkaznice.
Pridružujemo si pravico do sprememb cen in prodajnih pogojev.

Več in vir informacije stran PZS.