Razpis za osebje na Gomiškovemu zavetišču za poletno sezono 2018

Razpis za osebje na Gomiščkovemu zavetišču na Krnu za poletno sezono 2018

K sodelovanju vabimo osebje za Gomiščkovo zavetišče na Krnu  ZA POLETNO SEZONO 2018 (predvidoma od junija do konca do septembra).

Gomiščkovo zavetišče na Krn

1 oskrbnik (m/ž), 1 kuhar (m/ž), zaželeno par

Od kandidatov pričakujemo:

-  izkušnje pri delu in oskrbi planinske koče ali izkušnje v gostinstvu

-  prilagodljivost, poštenost, osebna urejenost in sposobnost dela v skupini

-  prijazen odnos do obiskovalcev

-  poznavanje pravilnika o higieni živil HACCP

-  znanje vsaj enega tujega jezika (pogovorno)

-  sposobnost ustreznega upravljanja z zalogami, denarnimi sredstvi in poznavanje dela z blagajno

-  vodenje ustreznih evidenc

-  kuharsko znanje, delovne izkušnje v kuhinji

-  poznavanje okoliških poti in gora

-  sodelovanje z vodstvom društva

Pisne prijave s potrebnimi osebnimi podatki, opisom delovnih izkušenj in navedbo planinske postojanke, dela in njegovega trajanja pošljite na naslov: Planinsko društvo Nova Gorica, Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica. Lahko pa jih posredujete tudi na elektronski naslov: planinskod.novagorica@siol.net do 31. marca 2018. Za dodatne informacije nam pišite na elektronski naslov ali pokličite na telefon 05 30 23 030 v času uradnih ur (torek-četrtek 15h do 18h).