Splošno

Razpis za osebje za zimsko sezono 2017

Vabimo k sodelovanju oskrbniško osebje (1 oskrbnik-m/ž, 1 kuhar-m/ž) za oskrbo postojanke Planinski dom pri Krnskih jezerih v času zimske sezone predvidoma od 25. februarja do 2. aprila 2017.

Od kandidatov pričakujemo:

- izkušnje pri delu in oskrbi planinske koče ali izkušnje v gostinstvu

- prilagodljivost, osebna urejenost in sposobnost dela v skupini

- prijazen odnos do obiskovalcev

- poznavanje pravilnika o higieni živil HACCP

- znanje vsaj enega tujega jezika (pogovorno)

- sposobnost ustreznega upravljanja z zalogami, denarnimi sredstvi in poznavanje dela z blagajno

- poznavanje okoliških poti in gora

- sodelovanje z vodstvom društva

- zaželeno par

Pisne prijave z osebnimi podatki, opisom dosedanjih delovnih izkušenj pošljite na naslov: Planinsko društvo Nova Gorica, Bazoviška 4 5000 Nova Gorica ali preko e-pošte: planinskod.novagorica@siol.net  do 31. januarja 2017. Več informacij na tel. 05 30 23 030 (v času uradnih ur – torek in četrtek od 15h do 18h) ali po e-pošti.

18 Marec, 2024 - 19:08