S kolesom ob Soči na Most na Soči in Čepovana do Nove Gorice

nedelja, 28 Maj, 2017
Lokacija:
S kolesom ob Soči na Most na Soči in Čepovana do Nove Gorice

Planinsko društvo Nova Gorica organizira v nedeljo, 28. maja krožno zahtevno kolesarsko turo. Pot bo potekala Solkan-Plave-Gorenja vas-Kanal-Avče-Log-MOST NA SOČI-Postaja- Vrata-Čepovan- Grgar-Prevala- Solkan. Tura zahteva dobro telesno pripravljenost. Predviden čas 8 ur.

Potrebna oprema : brezhibno kolo, čelada, LUČKE, rokavice, očala, motoristična prva pomoč, rezervna zračnica. Start ob 8.uri v Solkanu pri črpalki. Hrana iz nahrbtnika.Udeleženci morajo imeti poravnano članarino.

Vodil bo Stanislav Jablanšček stanislav.jablanscek@guest.arnes.si ali 031 883 169.