Ostali odseki

SMS donacije za obnovo planinskih poti - DROBEN PRISPEVEK ZA MARKANTEN VTIS

PZS že nekaj časa izvaja sms akcijo DROBEN PRISPEVEK ZA MARKANTEN VTIS. V nadaljevanju si lahko preberete kako lahko sodelujete v akciji in kaj je namen akcije.

Pošljite SMS s ključno besedo »POT« na 1919 in prispevajte 1 € za obnovo planinskih poti.
Kaj lahko postoriš v 1 dnevu?
Se povzpneš na vrh.
Odkriješ novo smer.
Obnoviš staro prijateljstvo.

Zaželiš srečno pot.

Planinska zveza Slovenije skupaj z 276 društvi skrbi, da lahko vsako leto okoli 1,4 milijona obiskovalcev slovenskih gora na 9 tisoč kilometrih markiranih planinskih poti nemoteno uživa naravne lepote in gorski mir ter se z razglednih vrhov vrača z novimi močmi in vtisi.

V letu 2012 bo PZS in društva z vašo pomočjo obnovili planinske poti s Kredarice na Triglav, s Šije na Vogel, s Kokrskega sedla na Kalški greben, Hanzovo pot na Prisojnik ter druge razgledne poti in vsem planincem omogočili nešteto vrhunskih vtisov.

POGOJI IN NAVODILA ZA SODELOVANJE
Donirati je možno prek SMS sporočila s ključno besedo POT na številko 1919. Ob tem prispevate 1 €. Sodelovanje in način je enak za vse uporabnike, ne glede na mobilnega operaterja, ki ga imate. Vsa zbrana sredstva so namenjena obnovi planinskih poti.

SMS donacijo lahko prispevajo uporabniki storitev Mobitel (Telekom), SI.mobil in Tušmobil, pri čemer se telekomunikacijska podjetja v celoti odpovedujejo vsem prihodkom iz naslova donatorskih SMS sporočil, tako dohodnih kot odhodnih.

Potek sodelovanja
1. Uporabnik sodeluje tako, da pošljete SMS sporočilo z vsebino POT na številko 1919.
2. Uporabnik dobi na svoj mobilnik SMS z zahvalo o donaciji.

Starost
Za uporabo storitve SMS Donacija ni starostnih omejitev.

Število poslanih SMS sporočil
Uporabnik lahko pošlje SMS sporočila in prispeva za obnovo planinskih poti kolikorkrat želi.
Število SMS sporočil ni omejeno.

Pošljite SMS na 1919 s ključno besedo »POT« in
z vašim DROBNIM PRISPEVKOM soustvarjajte MARKANTNE VTISE!

Povabite k drobnemu prispevku za markantne vtise tudi vaše prijatelje.

Hvala v imenu vseh markacistov PZS, ki vse poti markirajo, čistijo, nadelujejo in urejajo prostovoljno.

Vir: http://www.pzs.si in http://www.pzs.si/vsebina.php?pid=140

16 April, 2024 - 12:00