Društvo

Visoki jubilej našega markacista Antona Hareja

V avgustu je 70. rojstni dan praznoval naš dolgoletni aktivni član in prostovoljec Anton (Toni) Harej iz Dornberka. Je načelnik markacističnega odseka, član upravnega odbora društva in vodja Planinske skupine Dornberk. Nepogrešljiv pri označevanju in vzdrževanju planinskih poti ter prisoten kot prostovoljec na številnih delovnih akcijah društva. Na njegov rojstni dan so ga obiskali njegovi "kolegi" markacisti in nekaj članov društva. Toniju iskreno voščimo ob tem visokem jubileju in mu želimo obilo zdravja, vitalnosti in še veliko varnih planinskih podvigov.

18 Marec, 2024 - 19:08