Dan planinskih doživetij na Rogli

sobota, 16 Junij, 2018
Lokacija:
ROGLA

Meddruštveni odbor Posočja vabi k udeležbi praznovanja DNEVA PLANINSKIH DOŽIVETIJ, ki ga organizira Planinska zveza Slovenije, Planinsko društvo Zreče, Občina Zreče in Rogla in bo v soboto, 16. junija 2018 na Rogli. Pestro planinsko dogajanje se bo začelo s pohodom in nadaljevalo z doživetji za mladino, družine in odrasle do 12.30, ko bo zbor praporščakov, ob 14. pa bo osredja prireditev s sprevodom praporščakov, sledila bo planinska zabava. Če bi se radi pridružili praznovanju in zaužili nekaj lepot gora severovzhodne Slovenije, se prijavite do 9. 6. 2018 na elektronski naslov dusan.plesnicar@gmail.com ali do četrka, 7. 6. 2018 na sedežu PD. V kolikor bo dovolj prijav bo organiziran skupen prevoz. Vabljeni tudi praporščaki društev.

Več informacij si lahko preberete tukaj.

18 Marec, 2024 - 19:08