Splošno

Donacija dohodnine - podpora društvu

Naše društvo ima tudi letos status organizacije v javnem interesu. Del dohodnine, ki bi sicer pristal v državnem proračunu, lahko posamezniki, davčni zavezanci namenite za financiranje nevladnih organizacij. Če želite svoj odstotek dohodnine nameniti planinstvu si preberite naprej, kako lahko to storite.

Za posameznika to ne predstavlja nobenega stroška, na enostaven način pa podprete naše društvo. Če vam je naše delovanje blizu, vas vljudno vabimo, da nas finančno podprete. Vašega prispevka bomo veseli.

Kako podarite 1 % dohodnine?

Olimpijski komite Slovenije - ZŠZ je pripravil posebno spletno mesto, kjer lahko izbirate med športnimi društvi v javnem interesu in jim enostavno namenite del dohodnine. Med temi društvi je tudi Planinsko društvo Nova Gorica. To lahko storite na tej povezavi TUKAJ.

HVALA!

18 Marec, 2024 - 19:08