Društvo

KOSTELSKI POHOD

sobota, 23 Maj, 2009

Tradicionalni pohod primeren za vsakogar. Organiziran prevoz. Sestanek z udeleženci v društvenih prostorih v četrtek, 21. maja ob 18.00 uri.

Vodi Rajko Slokar.

Udeležili se bomo tradicionalnega okrog 20 km dolgega in telesno nikakor zahtevnega kostelskega pohoda v naravno bogatem okolju Kolpe, ki bo trajal z odmori s čajem in drugim 6 do 7 ur . Prevoz bo z avtobusom, če bo dovolj prijavljenih. Prijave sprejema društvo do četrtka, 21. maja, ko bo ob 18. uri sestanek, na katerem bodo udeleženci prejeli nadrobna navodila glede stroškov, časa odhoda in drugega.