Društvo

PO STEZAH PARTIZANSKE JELOVICE

nedelja, 11 Januar, 2009

Udeležba na tradicionalnem pohodu, potrebna zimska oprema, prevoz z vlakom. Sestanek z udeleženci v društvenih prostorih v četrtek, 8 januarja ob 18.30 uri.

Vodita Igor Kleč  in Jasna Kovšca.

Iz Nove Gorice bomo krenili z vlakom v zgodnjih jutranjih urah in izstopili na postaji v Soteski. Od tu nas čaka dobrih 500 višinskih metrov vzpona in v dveh urah bomo prispeli do Bajtarice, kjer bomo imeli nekoliko daljši postanek. Od Bajtarice se bomo skozi čudovite zasnežene smrekove gozdove Jelovice, v dveh urah zlagoma spustili v Dražgoše. Po prireditvi nas bo tam čakal avtobus in odpeljal na ŽP Škofja Loka, od koder se boo vrnili domov. Obeta se nam lepo vreme in pravi zimski dan v sredogorju - Vabljeni.