Splošno

Posebno obvestilo za naročnike Planinskega vestnika

Planinska zveza Slovenija sporoča vsem naročnikom Planinskega vestnika, da bo v mesecu februarju 2018 vsem naročnikom poslala položnice za letno naročnino za leto 2018. Popust v višini 25% bo upoštevan pri vseh naročnikih, ki bodo članarino plačali in bo le-ta vpisana v Navezo do konca januarja 2018. Kasneje popusta ne bo več mogoče uveljavljati.

Članarino za leto 2018 lahko poravnate v času uradnih ur torek in četrtek od 15. do 18. ure na sedežu društva, v trgovini Iglu šport v Solkanu v času obratovanja trgovine in preko spletne strani PZS.

18 Marec, 2024 - 19:08