Društvo

Potepanje po Bosni in Črni gori, ter splavarjenje pa Tari in Drini je za nami!

petek, 21 September, 2007

Konec julija smo se Novogoriški planinci odpravili na osrednji društveni izlet in sicer na potep na območje bivše Jugoslavije v Črno goro in Bosno. Udeležilo se ga je kar 50 udeležencev, večina iz novogoriškega PD, nekaj pa tudi iz drugih društev. Kako na kratko opisati vsa doživetja? Skoraj nemogoče, kajti v devetih dneh smo v naši bivši domovini videli in doživeli veliko lepega. Da vam pričaramo vsaj nekaj utrinkov iz našega popotovanja vam bodo v pomoč naše slikice. Več o tem pa na našem družabnem srečanju 21. septembra v Taboru nad Dornberkom.