Društvo

PRISOJNIK (2547 m)

petek, 15 Avgust, 2008

skupina Prisojnika- vzhodne Julijske alpe

Zelo zahtevna zavarovana pot (Kopiščarjeva), obvezen samovarovalni komplet in čelada ter kondicijska pripravljenost. Pot sodi med tehnično zahtevnejše pri nas. Prevoz z osebnimi avtomobili.

Sestanek z udeleženci v društvenih prostorih v četrtek, 14 avgusta ob 19.00. Vodita Igor Kleč in Jasna Kovšca.

PP: Upoštevati moramo, da je sredina avgusta v Juljicih kar nevihtna, zato se ob napovedi neviht na pot ne bomo podali. O temu se bomo odločali, ko nam bo poznana napoved in se dokončno pogovorili na sestanku. Vabljeni!