Login

Mladinski odsek

Seznam ekip

IME EKIPE PLANINSKO DRUŠTVO OSNOVNA ŠOLA TEKMOVALCI MENTOR

Strgan ruzak

Medvode

Simona Jenka

Klemen Berlec, Jan Gantar, Miha Čebašek, Nina Smole Zora Starič
Menina Gornji grad Frana Kocbeka Benjamin Černjavič, Primož Krznar, Lenart Ugovšek, Eva Pahovnik Slavica Suhovršnik
Svizci Srednja vas - Boh. Bistrica dr. J. Mencingerja Alena Rozman, Maja Odar, Matevž Gartner, Martin Mikelj Mojca Odar
Čistokrvni endemiti Postojna Pivka Aljaž Šemrov, Jana Biščak, Monika Bevčič, Tamara Žnidaršič Mirjam Šatej Cucek
GRS - Gremo raje spat Ljubljana Sostro Anže Birk, Blaž Birk, Domen Drab, Miha Groznik Jože Drab
Zlatorogi Žiri Žiri Tina Kristan, Nika Jesenko, Blaž Kavčič, Nastja Kavčič Barbara Peternel
Loški gorniki Škofja Loka Cvetka Golarja Katarina Bratuš, Uroš Nardoni, Maša Dubarič Likar, Tjaša Stanonik Dana Mohar
Markacije Fram Fram Nejc Bobovnik, Aja Zamolo, Mojca Plešivčnik, Timotej Krhlanko Brigita Vabič
Hočki jodlarji Fram Dušana Flisa Hoče Dejvid Ahmetovic, Urška Kapun, Jasmina Gradišnik, Lora Klinc Vlasta Bobovnik
Znuceni gojzerji Sežana dr.B. Magajne Divača Domen Ercigoj, Erika Može, Brigita Obreza, Vanja Hreščak Mirjam F.Franetič
Haskiji Domžale J. Kersnika Brdo Lea Pavlič, Katja Kotnik, Ana Stoschitzky, Aljaž Omahna Mateja Čoha
Alpski zvonček Zabukovica Griže Luka Vombek, Ana Goršek, Urška Ratajc, Kaja Ambruš Martina Petelinek
Zlati koren Zabukovica Griže Žana Basle, Janja Hudovernik, Janja Uplaznik, Tjaša Tauses Martina Petelinek
Javornik Javornik Črni vrh Katja Pivk, Ana Kavčič, Luka Rupnik, Miha Klavžar Lilijana Homovec
Pinkpanterji Križna gora Col Meta Slejko, Karin Puc, Nina Tratnik, Veronika Koren Tina Krapež
Fuks graba Matica Murska Sobota Cankova Iva Gomboc, Uroš Borovnjak, Žiga Kerec, Tilen Sapač Suzana Kuvelja
Krokarji Novo mesto Bršljin Matija Buzar, Rok Kovšca, Blaž Meznarčič, Primož Meznarčič Mladen Živkovič
Mladi planinci Dobrovlje Braslovče Tina Bukovec, Špela Povše, Anže Glamočak, Amadej Kumer Irena Kumer
Planšarji Vransko Vransko - Tabor Darinka Križanec, Tjaša Ratej, Martin Dolar, Aljaž Kolar Zlatka Bukovec
Ščurki Ruše J.Glazerja Ruše Maruša Fridrih, Špela Habulin, Tjaša Hertiš, Sašo Prednik Darinka Jesenko
Pohorci Ruše J.Glazerja Ruše Katja Capl, Andrej Dvornik, Matic Fridrih, Monika Krajnc Darinka Jesenko
Orli Ožbalt - Kapla Brezno Podvelka Tadej Slapnik, Blaž Volmajer, Teo Cepec, Jernej Verčko Petra Maček
Divji lovci Ožbalt - Kapla Brezno Podvelka Tinca Vomer, Samo Rotovnik, Nejc Pušnik, Matej Slapnik Petra Maček
Nanoška burja Podnanos Anja Mislej, Tina Frelih, Tereza Vitežnik Barbara Kodre
Nanoški orli Podnanos Maruša Trošt, Miha Božič, Anita Trošt, Meta Božič Andreja Semenič
Stepuhi Belokranj. odreda S. Urška Žbogar, Katja Malnarič, Dita Dichlberger, Karmen Henigsman Sašo Mirosavljevič
Mravlje Nova Gorica Frana Erjavca Matjaž Vidmar, Polona Žbogar, Kaja Pipan, Jan Nanut Sonja Savnig
Kozorogi Litija Šmartni pri Litiji Gašper Repina, Janja Repina, Andraž Zupančič, Klara Ceglar Maja Mohar
Hitrostni Vipava Urban Lukin, Martin Malik, Andrej Raspor, Andrej Nabergoj Maja Čermelj
Veseli metuljčki Postojna Miroslava Vilharja Nika Konkolič, Zala Hreščak, Miha Brezovnik, Jernej Bubnič Dušan Bajec
WC RAD Snežnik A. Žnideršiča Ilir.B. Barbara Dekleva, Lovrenc Golle, Andrej Barovič, Armin Koprivc Darinka Dekleva
Zarjavel probiotični jogurt Velenje Gorica Velenje Nikola Dominkovic, Jan Komprej, Špela Cvikl, Matija Mevc Branka Mestnik
Kraški ovčarji Sežana Dutovlje Jane Tavčar, Petra Mušič, Neža Markočič, Manuela Hervatich Doroteja Kavčič
Nore krave Onger Trzin Trzin Lara Markič, Neli Lenček, Eva Kuzmič, Petra Pavlič Emil Pevec
Vezalkice Onger Trzin Trzin Nataša Pirc, Martina Jurak, Meta Kurent, Tima Keranovic Tomaž Kocma

Dodajte svoj komentar

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike PDNG.Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.

Še nimate uporabniškega računa? Registrirajte se!

Nedavni komentarji

Nove fotografije

12 November, 2019 - 17:28
24 Oktober, 2019 - 17:58