Društvo

Visoki jubilej naše članice

V začetku februarja je praznovala okrogli jubilej naša dolgoletna članica Vida Mihelj iz Nove Gorice. Dan po njenem rojstnem dnevu smo jo obiskali na njenem domu. Nasmejana, mladostna, polna energije nas je z veseljem sprejela v svoj dom. Ob kavici je skupaj z možem obujala spomine na  številne pohode, ki se jih je udeležila z društvom. Leta 2012 je prejela priznanje za dolgoletno zvestobo društvu in še vedno se z možem udeležita kakšnega izleta. Iskreno ji voščimo ob tem visokem jubileju in ji želimo veliko zdravja in vitalnosti.