Splošno

Vtisi iz akcije Gluhi strežejo v planinskih kočah 16. 10. 2021 na Trstelju

Od maja letos poteka po vsej Sloveniji prostovoljska akcija GSPK - Gluhi strežejo v planinskih kočah že četrto leto zapored. Zamisel za tak projekt je prišla prav iz strani gluhih in dobila podobo že leto kasneje. Tudi letos so združili moči člani odbora Planinstvo za invalide/OPP v okviru Planinske zveze Slovenije in Mladinskega društva za osebe z okvaro sluha VKLOP/IZKLOP (MOOSVID) in pripravili zanimive enodnevne in dvodnevne akcije Gluhi strežejo v planinskih kočah (GSPK).

V soboto, 16.10. 2021 se je akcija odvijala na Stjenkovi koči na Trstelju. O vtisih iz akcije si lahko preberete na spletni strani PZS.

Več o akciji pa TUKAJ.