Društvo

Zaposlitev za določen čas oz. delo po podjemni pogodbi

Iščemo osebje za planinske postojanke za sezono 2006, to je predvidoma od 1.6.2006 do 30.9.2006.

Prosta delovna mesta:

Oskrbniki, kuharji in pomožno osebje v Domu dr. Klementa Juga v Lepeni, Planinskem domu pri Krnskih jezerih in Gomiščkovem zavetišču na Krnu ter delovno mesto, ki pokriva gospodarsko dejavnost celotnega društva. Slednje zahteva širše poznavanje del in znanje dela z računalnikom.

Zainteresirane za razpisana dela prosimo, da se pisno prijavijo do 4. aprila 2006 na Planinsko društvo Nova Gorica, Bazoviška 4, ali osebno na sedežu ob torkih in četrtkih od 15. do 18. ure.

18 Marec, 2024 - 19:08