Splošno

120 obletnica PD Ajdovščina

V nedeljo, 6.8.2023 je sosednje društvo, PD Ajdovščina praznovalo 120 letnico delovanja. Predstavniki našega društva Darko, Slavka, Silvana in Maja smo se skupaj s praproščakom Zoranom odzvali vabilu in se udeležili zelo lepo pripravljene  proslave, ter jim čestitali ob visokem jubileju.
 Organiziran je bil tudi pohod na bližnji Veliki Modrasovec, kjer so pohodnike simbolično pogostili s kruhom in soljo, ter ob povratku še s testeninami. V prijetni druščini ,ob sklepanju novih poznanstev in klepetu s prijatelji je dan  hitro minil.
Nelkaj fotografij pa tukaj.

Maja Kajzer