Mladinski odsek

Izlet MO na Lubnik (1025 m)

sobota, 20 September, 2014
Lokacija:
Lubnik

Mladinski odsek društva vabi v soboto, 20. septembra na 1. izlet za otroke v tem šolskem letu. Podali se bomo na LUBNIK 1025 m. Z avtobusom se bomo odpeljali do Škofje Loke. Od tam se bomo podali peš mimo Loškega gradu na Lubnik, ki se strmo dviga zahodno od Škofje Loke. Z vrha, na katerem stoji planinski dom, se v lepem vremenu odpre lep pogled na Gorenjsko in na okoliška gorovja. Na poti si bomo ogledali ostanke Starega gradu. Skupne hoje je za cca. 4,5 ure. Če bo dovolj časa, se bomo ob povratku sprehodili po srednjeveškem mestu Škofji Loki. Lepo vabljeni na prvi izlet!

Več informacij:

KDAJ: v soboto, 20. 09. 2014

ODHOD: ob 7.00 izAP Nova Gorica, ob 7.15 iz AP Šempas

PRIHOD: predvidoma ob 17.15 na AP Šempas, ob 17.30 na AP Nova Gorica

PRISPEVEK: 6 € za člane,10 €za nečlane. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2 € popusta.

Na izletu bo možno poravnati članarino za leto 2014. S seboj prinesite 6 € za članarino in Dnevnik mladega planinca (za nalepkico); kdor nima planinskega dnevnika, ga bo prejel na izletu. Prosimo, da mentorji sporočite vsaj približno število otrok, ki bi poravnali članarino, da zagotovimo zadostno število nalepkic in dnevnikov. Prosimo, da poravnate članarino zaradi zavarovanja otrok.

ZA KOGA: za osnovnošolce od 3. do 9. razreda

OPREMA: planinska oprema (planinski čevlji, nahrbtnik, topla oblačila, vetrovka, rezervna majica, kapa in rokavice, dežnik, pelerino). Ne pozabite tudi na Dnevnik mladega planinca, saj je Lubnik v transverzali. Hrana in pijača (ne preveč sladek sok ali čaj) iz nahrbtnika.

PRIJAVE: prijave zbiramo do torka, 16. 09. 2014. Prijava in plačan izlet sta zagotovilo za prosto mesto na avtobusu. Prosimo, če mentorji poberete prijave in denar ter sporočite število udeležencev na telefon 031 855 074 (Tina) ali na e-mail:tvodopivec@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. V primeru, da se izleta ne udeležite, vam denar vrnemo le v primeru opravičene odsotnosti. V šolah brez mentorjev se javite direktno Tini. Število mest je omejeno.