Mladinski odsek

Izlet MO - okrog Lokvi (Pot za zidom)

sobota, 24 Januar, 2015
Lokacija:
Lokve

Mladinski odsek društva vabi na izlet OKROG LOKVI (Pot za zidom) v soboto, 24. 1. 2015. Z avtobusom se bomo odpeljali do izhodišča na LOKVAH. Pot bomo začeli na začetku Lokvi, kjer bomo začeli pot proti Črnem vrhu (televizijska antena) in nadaljevali po severni strani Lokvi pod Školom. Na severni strani poteka pot nad nekdanjimi smučišči in prečka glavno cesto proti Mali Lazni pri parkirišču. Če bo sneg, bomo tu pot zaključili in se vrnili v vas, kjer se bomo sankali in drčali, zato v primeru snega prinesite s seboj na avtobus tudi SANKE IN PODOBNE PRIPOMOČKE za drčanje po snegu. V primeru slabega vremena bo izlet prestavljen.

Več informacij:

KDAJ: v soboto, 24.1.2015

ODHOD: ob 8.45 iz AP Šempas, ob 9.00 iz AP Nova Gorica

PRIHOD: predvidoma ob 16.00 naAP Nova Gorica, ob 16.15 na AP Šempas

PRISPEVEK: 8 € za člane,10 € za nečlane.V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2 € popusta.

ZA KOGA: za osnovnošolce od 1. do 9. razreda

OPREMA: planinska oprema (planinski čevlji, nahrbtnik, vetrovka, rezervna majica, kapa in rokavice, čepica in krema za sonce). V primeru snega tudi gamaše (če jih imaš) in najboljše, če se obleče smučarske ali kakšne druge nepremočljive hlače (pa še rezervne hlače - trenirke). Ne pozabite tudi na Dnevnik mladega planinca. Hrana in pijača (voda, ne preveč sladek sok ali čaj) iz nahrbtnika.

PRIJAVE: prijave zbiramo do torka, 20. 1. 2015 Prosimo, če mentorice poberete prijave in sporočite število udeležencev na telefon 040 419 358 (Metka) ali na e-mail: basa.metka@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. Na šolah brez mentoric se prijavite direktno Metki. Število mest je omejeno.