Splošno

Koledar 2017

Planinski koledar 2017 na voljo na sedežu društva

Sporočamo vam, da je planinski koledar za leto 2017, Planinske zveze Slovenije, že na voljo na sedežu društva in ga lahko kupite v času uradnih ur. Cena koledarja znaša 4,50€

Planinska založba PZS je zopet izdala planinski koledar 2017.
Slikovite avtorske fotografije, ki so bile izbrane na razpisu PZS, vas bodo popeljale po slovenskem gorskem svetu v različnih letnih časih in delih dneva, tako da bo pristen okus planinstva v podobah svež vse leto 2017.
Avtorji fotografij: Sebatjan Čebular, Zoran Stanko, Anže Čokl, Bor Rojnik, Žiga Radošel, Andrej Trošt, Špela Kurnik, Oton Naglost, Miljko Lesjak, Klemen Markuš in Rok Eržen.

Vabljeni k nakupu, saj je število koledarjev omejeno.