Mladinski odsek

Po dolgem času ponovno udeležba na planinskem orientacijskem tekmovanju

Po kar dolgi "pavzi" so se člani mladinskega odseka društva na pobudo Tomaža Skoka udeležili področnega planinskega orientacijskega tekmovanja (POT), ki je potekalo v soboto, 21. oktobra 2023, z zbiranjem ekip ob 8.30 uri in startom prvih ekip ob 9.00 uri. Zbirališče, start in cilj ekip v vseh kategorijah je bil pri gasilskem domu na Vranskem. Naša ekipa sestavljena iz treh deklet je tekomvala v kategoriji B (6. do 9. razred). Dekleta so osvojila 13. mesto v najbolj množični kategoriji. S trudom in znanjem so osvojile prav vse točke na terenu.

Čestitke udeleženkam. Nekaj foto utrinkov pa v galeriji.