Pohod po poti miru okrog Tržiča (Italija) - PRESTAVLJEN V MAREC

nedelja, 9 Februar, 2014
Lokacija:
Pohod po poti miru okrog Tržiča (Italija)

Sporočamo, da je pohod predviden za nedeljo, 9. 2. 2014 ODPOVEDAN in PRESTAVLJEN na vikend v marcu. O datumu in ostalem boste obveščeni naknadno.

V nedeljo, 9.2. vas vabimo na pohod po poti miru okrog Tržiča (Italija). Nezahtevne hoje je za 5 do 6 ur. Potrebna je planinska obutev. Prijave z vplačilom prispevka 5 € zbirajo na sedežu društva. Sestanek z udeleženci bo v četrtek, 6.2. ob 18.uri. Dodatne informacije na spletni strani, PD ali pri vodniku Oskarju Birsa, 041 656 626.

Dodatne informacije:
Odhod: ob 7.30 z avtobusne postaje v Novi Gorici, 7.45 – stara vratarnica LETRIKA d.d. v Šempetru
Prevoz: z osebnimi avtomobili
Prihod: predvidoma do 16. ure
Opis poti: Z osebnimi avtomobili se bomo odpeljali mimo Doberdoba v okolico Tržiča, kjer se začne odsek krožne zgodovinske poti jarkih in utrdbah na prvih bojnih položajih v začetku Soške bitke. Pot ni zahtevna.
Višinska razlika: skupaj 500 m
Zahtevnost: pot je deloma markirana, vodi po stezah in kolovoznih poteh.
Čas hoje: 5 - 6
Oprema: planinska – za enodnevni izlet, obvezno planinski čevlji, priporočam planinske palice.
Ocena stroška: z zavarovanjem in vodenjem – 5,00 € ob minimalnem številu 10 udeležencev.
Prijave: Prijave z vplačano akontacijo 5,00 € pustite na tajništvu društva. Prijava velja samo, če je akontacija v celoti vplačana do sestanka ali na sestanku. Prijavi dodajte tudi svojo telefonsko številko. Število udeležencev ni omejeno.
Podrobnosti: na sestanku udeležencev v četrtek 6.2.2014 ob 18.00 uri na sedežu PD Nova Gorica.
Vodja izleta: Oskar Birsa,  041 656 626