Splošno

Razpis kandidacijskega postopka za VOLITVE PREDSEDNIKA Planinskega društva Nova Gorica

Upravni odbora Planinskega društva Nova Gorica je na seji dne, 4. 10. 2023 sprejel sklep, da se izvede kandidacijski postopek za volitve predsednika društva.

Kandidacijsko volilna komisija vabi vse člane društva, da se prijavijo kot kandidati ali predlagajo potencialne kandidate za mesto predsednika društva.

Vlaganje kandidatur traja od objave tega razpisa, to je od 6. 10. 2023 do vključno 31. 10. 2023.

Za kandidaturo za mesto predsednika društva morajo biti izpolnjeni naslednji pogoji:

1. Kandidira lahko opravilno sposoben polnoleten član društva, ki predloži fotokopijo dokazila o doseženi najmanj V. stopnji izobrazbe.

2. Kandidat mora predložiti dokazilo o članstvu v Planinskem društvu Nova Gorica za leto 2023.

3. Kandidat mora predložiti dokazilo o članstvu v Planinski zvezi Slovenije za obdobje najmanj petih let.

4. Od kandidata se pričakujejo vodstvene in organizacijske sposobnosti.

5. Kandidat mora lastnoročno podpisati izjavo, da sprejema kandidaturo za predsednika društva.

Kandidaturo je treba vložiti na obrazcu, ki je objavljen na spletni strani društva oz. dosegljiv na sedežu društva. Kandidat za predsednika mora obrazcu priložiti predlog programskih smernic oz. programa dela društva, življenjepis in ostala zgoraj zahtevana dokazila.

Kandidaturo se pošlje s priporočeno pošto na naslov: Planinsko društvo Nova Gorica, Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica v zaprti ovojnici s pripisom: »NE ODPIRAJ – volitve PD NG« do torka, 31. 10. 2023.

Nova Gorica, 6. 10. 2023

Kandidacijska komisija