PZS: Kaj moramo vedeti o turnem kolesarjenju?

Turno kolesarstvo je oblika gorskega kolesarstva, ki nima tekmovalnih ciljev. Kolesar uživa tako pri vzponu kot pri spustu, njegov cilj je doživetje v naravi. Na spletni strani PZS - TUKAJ si lahko preberet obsežen članek o turnem kolesarstvu, ki je opremljen z videi in odgovori na najpogostejša vprašanja o tej tematiki. Hkrati pa vabljeni, da se udeležite katero od naših razpisanih turno kolesarskih tur, ki jih za vas organizirajo in vodijo turno kolesarski vodniki Vodniško izletniškega odseka društva.

17 Maj, 2024 - 15:26