Včlanitev v društvo preko spletne strani PZS

V Planinsko društvo Nova Gorica in planinsko organizacijo se lahko včlanite s spletno včlanitvijo na spletni strani Planinske zveze Slovenije. Spletno včlanjevanje je omogočeno samo za registrirane uporabnike spletne strani PZS. Poleg včlanitve vam bo s tem omogočen pregled nad stanjem članarine, prenos podatkov, možnost podaljšanja članarine, ogled zgodovine včlanjevanja ...

V naše društvo se lahko včlanite prek spletne strani PZS >>>>

Če še niste registrirani uporabnik spletne strani PZS, se, prosimo, REGISTRIRAJTE.

Če ste že registrirani uporabnik spletne strani PZS, se, prosimo, pred včlanitvijo PRIJAVITE.

Ko boste na spletni strani PZS prijavljeni kot uporabnik, nato samo sledite navodilom in izpolnjujte obrazec za

SPLOŠNI POGOJI SPLETNEGA VČLANJEVANJA
S spletno včlanitvijo se včlanite v društvo, ki si ga izberete, in s tem sprejmete pravice in dolžnosti člana, ki izhajajo iz društvenih pravil, Statuta Planinske zveze Slovenije in Častnega kodeksa slovenskih planincev. Društvo, v katerega se je možno spletno včlaniti preko spletne strani PZS, je pisno pooblastilo Planinsko zvezo Slovenije za posredovanje pri včlanjevanju. Posameznik, ki se včlani preko spletne strani Planinske zveze Slovenije postane član izbranega društva in ne direktno Planinske zveze Slovenije.

IZBERETE PLANINSKO DRUŠTVO NOVA GORICA

Pravice in pogoji zavarovanja, ki izhajajo iz posamezne kategorije članstva
Pravice, ki izhajajo iz posamezne kategorije članstva, so opredeljene
pod rubriko »ČLANSTVO« www.pzs.si/vsebina.php?pid=2:
PREDNOSTI ČLANSTVA: www.pzs.si/vsebina.php?pid=11,
PRAVICE in POPUSTI: www.pzs.si/vsebina.php?pid=13,
DODATNE UGODNOSTI: www.pzs.si/vsebina.php?pid=28,
POGOJI ZAVAROVANJA: www.pzs.si/vsebina.php?pid=79.

Izberite KATEGORIJO/vrsto članstva in preberite o ugodnostih

POSTOPEK spletne včlanitve
Včlanitev poteka tako, da sledite postopku spletne včlanitve v planinsko organizacijo, ki poteka v treh korakih:

1. Izpolnite pristopno izjavo.
2. Izvedete plačilo na izbrani način.
3. Natisnite pristopno izjavo in jo podpisano pošljite na naslov PZS.

Po oddaji obrazca nov član oziroma član z obnovljeno članarino prejme obvestilo po elektronski pošti, da je postopek uspešno narejen. Za dokončno včlanitev mora član natisniti izpolnjeno pristopno izjavo in jo podpisano poslati na naslov:
Planinska zveza Slovenije
p. p. 214
1001 Ljubljana
Dobrodošli v dobri družbi - gora in planinskih prijateljev ter dobrodošli v največji družini!

SPLETNA VČLANITEV - PLAČILO ČLANARINE PREK SPLETNE STRANI PZS

Vir: spletna stran PZS