Splošno

Žalostna vest

Včeraj nas je pretresla žalostna vest, da nas je po hudi bolezni zapustil Bogdan Žorž, naš dolgoletni aktivni član društva, predsednik nadzornega odbora in prijatelj, ki smo ga spoštovali in cenili. Rad je imel gore. Kljub aktivnosti na različnih področjih, je bil vedno pripravljen sodelovati pri različnih društvenih akcijah in priskočiti na pomoč z nasveti. Pogrešali ga bomo kot člana in prijatelja.

Pogreb bo v nedeljo, 9.  3. 2014 ob 15. uri z mašo v cerkvi v Dornberku. Tri ure pred pogrebom bo žara v domači cerkvi v Dornberku. Žalna knjiga bo odprta v prostorih Prostovoljnega gasilskega društva Dornberk od 11. ure dalje. Svojci cvetje in sveče hvaležno odklanjajo v korist dobrodelnih namenov.