Splošno

ŽALOSTNA VEST

Izgubili smo še enega planinskega prijatelja. V petek, 13.3.2020 se je poslovil BOJAN MERMOLJA iz Prvačine 111. Bil je dolgoletni član našega društva, član gospodarskega odseka, gospodar Gomiščkovega zavetišča na Krnu, vodja planinske sekcije Trstelj. Bil je delaven, vedno pripravljen pomagati. V njegovi družbi je bilo veliko vedrine, veliko smeha. Imel je neizmerno energijo, organizacijske sposobnosti in čut za sočloveka. Vsi, ki smo ga poznali in bili del njegove družbe nas je temna novica zelo prizadela. Zelo ga bomo pogrešali na naših srečanjih, pohodih, izletih in še marsikje. Spominjali se ga bomo. Hvala Bojan za vse lepe trenutke. Smej se in počivaj tam v daljavi.

18 Marec, 2024 - 19:08