1. pohod po Mihajlovi poti

nedelja, 17 November, 2013
Lokacija:
Mihajlova pot

Planinsko društvo Nova Gorica v sodelovanju z Društvom prijateljstva Slovenije in Azerbajdžana in Območnim združenjem borcev za negovanje tradicij NOB Nova Gorica organizira v nedeljo,17. novembra 2013 1. POHOD PO MIHAJLOVI POTI.

Gre za poznojesensko spoznavanje narave na prehodu iz Vipavske doline na Trnovsko planoto v poklon azerbajdžanskemu narodnemu heroju Mehdiju Huseinzadeju – Mihajlu, svetovno znanemu partizanskemu diverzantu. Ob 7.30 izpred sedeža Planinskega društva v Novi Gorici se bodo udeleženci popeljali do Vitovelj, od tam pa peš nadaljevali pot do Čepovana prek Kopitnika, Nemcev in Lokvi. Hoje z vmesnimi postanki bo 7 do 8 ur. Povratek iz Čepovana bo z avtobusom. Društvo sprejema prijave po telefonu 05 30 23 030 ob torkih in četrtkih med 15. in 18. uro vse do četrtka, 14. novembra, ko je sestanek z bližnjimi udeleženci ob 18. uri. Pričakujemo tudi udeležbo azerbajdžanskih pohodnikov. Obvezna je planinska oprema in primerna telesna pripravljenost. Lepo vabljeni!