Splošno

30 vrhov za 30 let

Ob 30. obletnici osamosvojitve Slovenije lahko sodelujete v posebni akciji: 30 vrhov za 30 let.

UKOM je v sodelovanju s Planinsko zvezo Slovenije in Slovenskim gorniškim klubom Skala – zvezo gorniških klubov pripravil projekt 30 vrhov za 30 let. Ob tem je izdal knjižico z izborom in kratkimi opisi vrhov ter prostorom za jubilejni žig vsakega od njih.

Nekaj knjižic je na voljo na sedežu društva. V knjižici se nahaja tudi Trstelj, Krn in Sabotin.

Urad Vlade RS za komuniciranje (UKOM), ki je izdajo knjižic financiral, ima še nekaj izvodov, a jih bo podelil s pomočjo nagradnih iger. Če se bodo odločili za ponatis, bomo obvestili.

Več o tem TUKAJ.

Tudi na strani PZS.