4-dnevni pohod po prizoriščih bit I. sv. vojne 4.-7. maj 2017

Planinsko društvo Nova Gorica, v sodelovanju z SPD Gorica, PD Brda in CAI Gorica vabi v nedeljo, 7. maja na pohod DRUŽNE PLANINSKE POTI, od Števerjana preko Kalvarije, Podgore, Štandreža, Sovodenj ob Soči do Rubij, Vrha, Debele Griže, Martinščine, Brestovca na Vrh. Hoje 5 ur. Prijave zbirajo na sedežu Planinskega društva Nova Gorica do četrtka, 4. maja, ko bo ob 18.uri sestanek. Vodil bo Toni Gleščič.

Štiridnevni pohod se bo začel že v četrtek, 4. maja in bo etapno potekal od Kluž pri Bovcu, preko Kolovrata vse do Gorice. Vodja je Silvan Pittoli iz Slovenskega planinskega društva Gorica. Prijave sprejemajo na sedežu PD Nova Gorica oz.  po telefonu 041 460 101 Toni Gleščič do sobote 29. 4. do 12h.

Podrobnejši program si preberite v priponki.

Lepo vabljeni.

16 April, 2024 - 12:00