Sporočamo, da bo Stjenkova koča na Trstelju ZAPRTA od četrtka, 25.6.
Utrinki iz izletov in taborov mladinskega odseka
6. Izlet s starši na Vremšico
V soboto, 13.6.2009 smo "ta mladi" organizirali zadnji izlet v tem šolskem letu, ki je bil namenjen otrokom in njihovim staršem. Udeležba je bila tako velika, da smo se proti našemu zastavljenemu cilju odpeljali kar z dvema avtobusoma. Starši in otroci so se izkazali za prave planince in kot bi mignil ter brez večjih težav smo dosegli vrh. Na travnatem vrhu obdani z živobarvnim cvetjem smo si vzeli daljši počitek in uživali v razgledu vse do morja. Da pa se ne bi preveč ulenili, so vodniki poskrbeli za zabavno igro, v kateri so sodelovali tudi starši. Razdeljeni v štiri skupine smo tekmovali v "kraji rutke". Nato smo šli še do cerkvice, kjer smo imeli podelitev nagrad za naj planince in mentorco. Polni novih vtisov smo se vrnili v dolino. Izlet je uspel v vseh pogledih in bil lep zaključek naše "sezone". Se vidimo v taboru!!! Slikce si oglejte na povezavi Fotografije Vremšica
Dodajte svoj komentar
Novice
Uskladili smo redke proste dneve vodnika agencije RR Tours ( ki nam je podal roko za logistiko...
Mladinski odsek je se v soboto 11.4. podal na gorenjski Galetovec.
Pohoda na Kum smo se letoma nazaj občasno udeležili na tradicionalnem zimskem, januarskem.
Za komentiranje morate biti prijavljeni. Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike PDNG.Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.
Še nimate uporabniškega računa? Registrirajte se!