Splošno

AKCIJSKA CENA planinskega koledarja 2020

Sporočamo, da na sedežu društva v času uradnih ur lahko kupite nov planinski koledar 2020. Sedaj ga lahko kupite s 50% popustom. Cena koledarja je namesto 4,90 EUR sedaj 2,45 EUR. Izkoristite, ker so zaloge omejene.

Planinski koledar 2020 je poseben - daljše kot je leto daljši je koledar. A pomembno ostaja enako veliko - prostor za vpis termina pri zdravniku, društvenega planinskega izleta ali prenosa športnoplezalne tekme. Predvsem pa ostajajo enako čudovite slovenske gore in njih fotografije v vseh letnih časih.

Planinski koledar 2020 je edinstven - kakor so edinstveni koraki in spomini preživeti v slovenskih gorah. Na njih vas lahko tudi v letu 2020 spominjajo slikovite avtorske fotografije. Popeljale vas bodo po slovenskem gorskem svetu v različnih letnih časih in v različnih delih dneva. Za vse nas, ljubitelje gora in narave, smo tako ujeli edinstvene in rajske podobe pobočij »južne strani Alp«.

Na kratko ... 12 čudovitih barvnih fotografij je tiskanih na kvalitetnem papirju formata, vezanem z belo spiralo. Koledarski del je opremljen trimesečno z luninimi menami, na zadnjo platnico pa dodajamo predstavitev planinskih vodnikov in Planinskega vestnika, najstarejše slovenske revije, ki še izhaja.