Splošno

Delovna akcija v Lepeni 8. 5. in 9. 5. 2020

V petek, 8. 5. in v soboto, 9. 5. 2020 je potekala v Lepeni delovna akcija. Urejalo se je okolico koče in dostopno pot. Akcije se je udeležilo kar nekaj naših članov. Lepo in toplo vreme za vikend pa je v dolino Lepene privabilo kar nekaj enodnevnih planincev, ki so bili željni narave. Večina se jih je povzpela do Krnskega jezera. Nekaj foto utrinkov si lahko ogledate tukaj.

Tudi ta vikend in naslednja dva tedna bo društvo organiziralo kar nekaj delovnih akcij v Krnskem pogorju, da se ustrezno pripravi naše postojanke na sezonsko odpiranje, ki bo v skladu s priporočili državnih institucij. O točnih datumih odpiranja in ostalem vas bomo pravočasno obvestili.