Login

Društvo

Babau, za tiste ki nočejo fb

Že v torek, torej za dan žena in pusta sva s Tomažem plezala slap Babau, Mnogi ga imanujejo kar Baubau, ponoči v sanjah je Baubau, ko ga plezaš je pa Babau. Led je bil na kakšnih točkah svečkast, ostalo pa narejeno spodobno, le gornja sveča se je meni zdela zelo svečkasta in votla,Tomažu pa ne! Nehote pomislim na vodniček, kjer piše, ko plezaš ta slap " si ali pa nisi", nato pa še, da je otvoril plezalno sezono v slapu solist, kapo dol!
Kakorkoli pri abzajlu naju je celo sonce obsijalo v vršnjem delu slapu, tako je potekal zaključek v res fantastičnem vzdušju in ambientu! Plezala sva Tomaž Cingrle in Pavel Ferjančič!

Lp

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike PDNG.Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.

Še nimate uporabniškega računa? Registrirajte se!