Sporočamo, da bo Stjenkova koča na Trstelju ZAPRTA od četrtka, 25.6.
Iz izletov vodniško-izletniškega odseka
Izlet v VOJVODINO od 28.10. do 31.10.2011
Konec oktobra smo se letos že drugič odpravili v Srbijo. 30 članska druščina se je tokrat podala v Vojvodino. Poleg nekaterih kulturnih znamenitosti v Vršcu, Subotici, Zrenjaninu in Somboru smo si ogledali tudi muzej kruha pri Rumi, se podali po Vršački tranzverzali in osvojili najvišji vrh Vojvodine. Ni manjkalo tudi kulinaričnih in "vinskih" dobrot iz tega dela bivše Jugoslavije. Kot že nekajkrat do sedaj je strokovni del vodenja prevzel naš kolega Joco iz Novega Sada, tako da smo res "doživeli" Vojvodino v pravem pomenu besede. Za piko na i, pa so nam bili podarjeni 4 dnevi lepega sončnega vremena. Nekaj utrinkov si lahko pogledate tukaj Vojvodina slike.
Dodajte svoj komentar
Novice
Uskladili smo redke proste dneve vodnika agencije RR Tours ( ki nam je podal roko za logistiko...
Mladinski odsek je se v soboto 11.4. podal na gorenjski Galetovec.
Pohoda na Kum smo se letoma nazaj občasno udeležili na tradicionalnem zimskem, januarskem.
Za komentiranje morate biti prijavljeni. Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike PDNG.Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.
Še nimate uporabniškega računa? Registrirajte se!