Splošno

Na skrajnem ogranku - muzejska prestavitev MDO PD Posočja

Slovenski planinski muzej vas v sodelovanju z Meddruštvenim odborom planinskih društev Posočja in Planinsko zvezo Slovenije v petek, 25. aprila 2014, ob 18. uri, vljudno vabi v Slovenski planinski muzej v Mojstrani na odprtje razstave NA SKRAJNEM OGRANKU - muzejsko predstavitev MDO PD POSOČJA.

Lepo vabljeni, da se udeležite te razstave, na kateri bo predstavljeno tudi naše društvo. Hkrati lahko obisk izkoristite tudi za ogled stalne muzejske zbirke. V kolikor bo zadostno število zainteresirani, bomo organizirali avtobusni prevoz. Prijave za organiziran prevoz zbiramo do torka, 22. 04. 2014. Vstop na razstavo je brezplačen.

Priponke:

16 April, 2024 - 12:00