Splošno

Povabilo k nakupu društvene majice

Zaradi velikega zanimanja za društvene aktivne majice, smo se odločili, da omogočimo nakup le-teh tudi vam, dragi člani našega Planinskega društva Nova Gorica.

Aktivne majice so na voljo s kratkim ali dolgim rokavom, ženski in moški model, v velikostih od XS do XXL.

Zaradi izbire prave velikosti lahko majice pomerite na sedežu društvu v času uradnih ur (torek ali četrtek med 15. in 18. uro) oz. pri članih, ki majice že imajo.

Cena majice s kratkim rokavom znaša 36 eur, majice z dolgom rokavom pa 47 eur.

Naročilo je sprejeto ob plačilu majice na sedežu društva ali z nakazilom na TRR društva do vključno 14. 11. 2024, ko bodo vsa morebitna naročila oddana v izdelavo.

Lepo vabljeni k nakupu.