Login

Društvo

Panetone

Ker sem v petek opravil eno fejst kondicijsko turo z Ingrid v gore nad Žago,sem si za nedeljo zažalel malo plezanja in sva se z Juretom odpravila v Panetone (Passo M.C.Carnico).Splezala sva Via del diedro 7 razt. ocena 5c.Lepa plezarija,ne hodit brez frendov.Pri spustih z vrvjo se nam je štrik zataknil za ene 10 lusk in ko sem že imel v mislih nemško rešitev,sta se izkazala avstrijca in sprostila štrik.Na njuno zdravje sem spil en pir in potem domov.Blo je fajn.

Lp Zlatko W.

Forumi: 
m.mikuz
12 Maj, 2008 - 14:10

Tudi v Soboto smo Maja, Drejc in Dejan Koren plezali v Panetonu. Drejc in Dejan sta opravila kar s štirimi smermi, Maja in jaz pa le z eno. Zaradi ne prevelikega napora v soboto smo z drugimi čalni v nedeljo naredi dobro kondicjisko turo. Matic, Vlade, Drejc, Mitja G, Vanja in jaz smo splezali čez škrbinsko plošči in nadaljevali do Vrha nad Škrbino pa vse do Vogla, nato do planine Razor. Lepa turca.

Pa še Čestitke Vanji za alpinistični izpit.

 

LP Mitja 

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike PDNG.Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.

Še nimate uporabniškega računa? Registrirajte se!