Splošno

Obisk Branka Brumata ob 90. rojstnem dnevu

Naš dolgoletni oskrbnik Branko Brumat je v petek, 7. julija 2017, v krogu njegovih najdražjih, praznoval 90. rojstni dan. V Planinskem društvu Nova Gorica je bil član gospodarskega odbora in gradbenega odbora ter delal kot oskrbnik doma pri Krnskih jezerih že pred otvoritvijo, nato  pa je kot oskrbnik vztrajal vse do leta 2000. Tisti, ki ga že leta poznamo vemo, da je bil vedno, tako kot je še danes, nasmejan in prijazen. Ob častitljivi obletnici smo ga člani društva, ki smo ga poznali že v obdobju njegovega delovanja, obiskali na domu. Srečanje je bilo ganljivo. Povedal nam je, kaj vse počenja.  Še vedno ima dovolj moči, da vzorno obdeluje vrt in okolico hiše. Lepo je bilo z njim poklepetati. Zelo rad bi še kam šel, seveda tudi v hribe. Upamo, da se mu bo želja uresničila. Fotografije si lahko ogledate tukaj.

Zapisala: Lidija Vončina